JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Презентація професій сфери побутового обслуговування

Презентація професій сфери побутового обслуговування

Під час проведення профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю в навчальних закладах Новобузького району було виявлено, що найбільший інтерес серед робітничих професій в школярів викликають професії косметик та офіціант. Сьогодні, в рамках профорієнтаційної акції «Палітра професій» та профорієнтаційного проекту «ПРОФЕСІЙНИЙ МІКС», фахівцями Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ в центрі профільного навчання проведено презентацію професій сфери побутового обслуговування «косметик» та «офіціант».
«Саме слово «косметика» в перекладі з грецької означає «мистецтво прикрашати, приводити до ладу» – зазначила на початку заходу профконсультант. Під час навчання косметик здобуває знання з терапевтичної косметології «по обличчю» і «по тілу» - це масаж, апаратна косметологія, також набувають поширення процедури по введенню гелів і обколюванню різними препаратами». Учнів під час заходу ознайомили із Тетяною Шевченко, яка започаткувала власну справу за допомогою служби зайнятості у напрямку надання косметологічних послуг.
«Косметологія – це для краси людини, а ось професія «офіціант – для краси обслуговування в ресторані» - цілком слушно зауважив Сашко. «Так, дійсно - в обов'язки офіціанта входить сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби - поради у виборі страв, але до приходу відвідувачів офіціант накриває столи скатертинами, сервірує, розкладає серветки. Сьогодні ми проведемо майстер – клас «Серветка до святкового столу» - запропонувала профконсультант.
Під час заходу учнівській молоді були презентовані Одеський, Рівненський та Херсонський ЦПТО ДСЗ, в яких можна отримати такі професії як «косметик» (Рівненський ЦПТО) та «офіціант» (Одеський, Рівненський, Херсонський ЦПТО ДСЗ).

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Прочитано 482 разів