JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 28 травня 2018 | Вхід
В Новому Бузі спалили опудало Путіна, провели зиму, зустріли весну

В Новому Бузі спалили опудало Путіна, провели зиму, зустріли весну

21 лютого ініціативна група небайдужих Новобужан "Повернись живим" провела свято Масляної. На іх заклик відгукнулися колективи дошкільних навчальних закладів Нового Бугу, учні шкіл та Вчителі, патріоти України. Основною метою було зібрати кошти для воїнів захищаючих нашу батьківщину.
Діти разом з батьками наготовили різних виробів, вареників та млинців, було вдосталь горячого чаю. За 1-3 гривні можна було не тільки смачно попоїсти але й зробити свій внесок в допомогу армії в боротьбі з терористичним "Русским миром".
Серед присутніх на майдані були і керівники міста та району. Ночовський Володимир Іванович, голова міської ради, похвалився своїми покупками і з посмішкою сказав що тепер його жінка тиждень відпочивати буде.

Для присутніх хлопці Денис Петривсикий, Рома Гебуза,Паша Бушко, Ваня Петривский станцювали брейк. Хлопці своїми трюками здивували новобужан.
Самою очікуваною була кульмінація заходу - спалення опудала. Всі чекали з нетерпінням. Почесну роль запалити  було надано учаснику бойових дій Пластун Сергій, боєць 42 батальйону ТРО, піднесено сірник і опудало набите соломою загорілося, сповіщаючи про кінець зими і початок весни. Опудало цього року не тільки асоціювалося з зимою воно було схоже на головного ворога України, то і підпал визвав шквал емоцій в присутніх, співали гімн Країни, скакали - бо хто не скаче той москаль, та прославляли патріотів України. Слава Україні, героям Слава!!!


Подяка всім учасникам і організаторам: Аненко Максим, Полудненко Галина, КЗ територіальний центр надання соціальних послуг, Рада Ветеранів(Мельниченко І.І., Тесленко Г.І., Разпітіна О.Т., Польгуй Р.І., Сус Г.П., Рала інвалідів(Мудрик С.В., Червоний Хрест(Голуднікова Н.І), учасники війни, Яченко Л.І., Чаус Н.З., Онупрієнко Ю.Н., Пластун Тетяна і Сергій, Новобузьким ЗОШ №.1,4,7,9,10, Новобузька гімназія, дитячы садочки "Малятко", "Калинка", "Ромашка", "Джерельце","Колосок", "Чебурашка", "Пролісок", "Жовтневий", сім'я Заблоцьких, "Народний Фронт", ЦПРДЮ. 
Загальна сума зібраних коштів більше близько 5 тисяч гривень


Відео

Прочитано 1076 разів