JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
«ЦЕ НЕ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ- ЦЕ ПРОЕКТ ЖИТТЯ» - прокоментував відкриття у Новому Бузі   відділення благодійного фонду «Крокуємо з турботою» Ігор Бриченко

«ЦЕ НЕ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОЕКТ- ЦЕ ПРОЕКТ ЖИТТЯ» - прокоментував відкриття у Новому Бузі відділення благодійного фонду «Крокуємо з турботою» Ігор Бриченко

Вчора в рамках Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям», за підтримки Тернопільського благодійного фонду «Апостол» та Чернігівського благодійного фонду «Поліський оберіг» відбулось урочисте відкриття відділення благодійної організації «Благодійного фонду Ігора Бриченка “Крокуємо з турботою” , засновником якої є народний депутат України І.Бриченко.

Click to enlarge image IMG_6240.JPG

Click to open image!


На заході були присутні: нардепи Ігор Бриченко та  Тарас Кремінь, голова районної ради Юрій Бондар, головний лікар Володимир Павлюк, учасник АТО Віктор Гаркоша, представники міської ради, сільських рад, соціальні структури  та громадськість району.

Відкрив захід Ігор  Бриченко та зазначи що відкриття відділення фонду у Новому Бузі – це не політичний проект – це проект життя, діяльність якого буде спрямована на надання допомоги соціальної реабілітації та забезпечення житлових умов родинам військовослужбовцям у тому числі загиблим воїнам Миколаївської області; вимушеним переселенцям, яких на території області більше 9 тис. осіб та незахищеним верствам населення. На сьогоднішній день такий фонд успішно функціонує у Снігурівці, в якому відпрацьовані альтернативні схеми надання допомоги, що полегшить роботу у Новобузькому районі. Також підбив підсумки роботи фонду на території Миколаївської області, про які більш детально розповів нардеп, учасник фонду та ідеолог Тарас Кремінь.

Він  додав, що фармацевтичні компанії відреагували на звернення народних депутатів, керівників фонду та надали допомогу декілька сотень тисячмедичних препаратів тим самим започаткувавши акцію «Медична аптечка», яка діє на території України. В кожному наборі аптечки входить до 32 препаратів вартістю до 600 грн. кожна. А два тижні тому, завдяки підтримці фондів у Веселинівській центральній районній лікарні вперше в області відкрили палату для лікування учасників АТО.

Тарас Дмитрович наголосив, що фонд І.Бриченка «Крокуємо з турботою» один з декількох в Україні, який акредитований світовими організаціями, що надають гуманітарну допомогу. Це дає змогу ввозити безмитно допомогу на територію України та передавати потребуючим закладам.    

Після відкриття відділення фонду нардепи передали головному лікарю вкрай необхідні медичні препарати. Поспілкувавшись про потреби лікарні вони направились до місцевого цвинтаря, поклавши квіти та вшанувавши пам'ять загиблих Героїв.   

Фонд І. Бриченка «Крокуємо з турботою» запрошує до співпраці підприємців та всіх охочих, хто має бажання допомогти, стати учасниками фонду, де Ви зможете обирати та бути обраними до складу органів Наглядової Ради, пропонувати і втілювати в життя свої ідеї та брати активну участь у діяльності Фонду.

Якщо Вам необхідна допомога або Ви маєте бажання допомогти, звертайтесь за контактними даними: м.Новий Буг, вул. Гараріна 10А, е-mail:  fond_kzt @ mail.ua , тел.. Наталія (099)52-261-57


Відео

Прочитано 2624 разів