JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Середа, 06 листопада 2019 20:15

На сайті НАЗК з’явилася декларація за 2018 рік кандидата на посаду голови Єланецької РДА. Наталія Гайчева подала її 28 жовтня. За інформацією у ЗМІ сьогодні, 6 листопада, уряд вже затвердив її кандидатуру.

У її власності — квартира площею 35,9 кв.м. у Київській області,. 50 на 50% вона володіє ділянкою у Кривоозерському районі з Оленою Бойко. Площа її у декларації показана як 6,23 кв.м. В користуванні її сім’ї — житловий будинок площею 75,9 кв.м. у Кривому Озері та земельна ділянка у 1500 кв.м.

У декларації Гайчевої — незавершене будівництво у Київській області — житловий будинок площею 83,84 кв.м. У власниках — Світлана Бойко.

Кандидат на посаду голови Єланецької РДА задекларувала 89 969 грн зарплатні від страхової компанії «Провідна» та 14 907 грн доходу, отриманого від надання майна в оренду.

Серед грошових активів разом з чоловіком Гайчева зберігає 10 000 евро та 5 000 доларів готівкою.

У «Фейсбуці» нардеп Олексій Гончаренко пише, що Гайчеву уряд сьогодні, 6 листопада, уряд затвердив на посаді.

Нагадаємо, що посаду голови Єланецької РДА обіймала Олена Посашкова. Її звільнили влітку 2018 року. З того часу обов’язки голови РДА виконувала перший заступник Ольга Гуліна.

ЕЛАНЕЦКИЕ НОВОСТИ

Середа, 06 листопада 2019 13:08

Вчора відбулось засідання комісії з передачі в оренду об‘єктів комунальної власності Казанківської селищної ради, яку очолює заступник селищного голови Олена Шевчук. На комісії вирішили відремонтований обрядовий зал, який знаходиться в міському клубі №1, надавати в оренду мешканцям громади для проведення урочистих заходів, свят та інших подій. Після засідання члени комісії побували у цьому закладі культури де оглянули відремонтоване приміщення. Тут встановили кондиціонер, четверо дверей, пошпатлювали та пофарбували стіни, а також зробили гарні інсталяції, змонтували сучасну натяжну кольорову стелю, виклали керамічною плиткою підлогу, підключили три електросвітильника. Подбали й про зручності на кухні: встановили мийки, виготовили столи, провели воду. Також придбали весь необхідний посуд, електром‘ясорубку, електроплиту, сьогодні вже встановили бойлер на 80 літрів. З селищного бюджету на це було виділено 68 тисяч гривень. До кінця року планується придбати холодильник, електродуховку та забезпечити функціонування зливної каналізації. Тож у цьому затишному залі зможе розміститись до 80 відвідувачів.
Також в роботі комісії взяли участь депутати селищної ради по округу №1 Олена Коніщук та голова комісії з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку Сергій Дяченко.

Казанківська Громада 
Вівторок, 05 листопада 2019 09:02

4 листопада відбулися урочисті заходи з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка

День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частинкою великої родини. Це свято об’єднує усіх. Кому селище дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.

З самого ранку в храмі Ікони Казанської Божої матері була проведена святкова літургія та молебень за Україну та мир і благополуччя в селищі.

В холі будинку культури Казанківський народний історичний музей, Комунальний заклад “Публічна бібліотека Казанківської селищної ради” презентували виставку-роздум “Казанка – вчора та сьогодні”.

Далі в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка.

З теплими словами привітань до казанківців та гостей селища звернувся заступник голови Казанківської райдержадміністрації Володимир Притуленко:

“Від імені голови райдержадміністрації вітаю усіх зі святом – Днем заснування Казанки! Щиро дякую вам, дорогі жителі селища, за вашу активність, небайдужість та милосердя. Всім бажаю гарного настрою, здоров’я, щастя, здійснення всіх мрій та радості у житті! Історію селища творять люди, тому майбутнє Казанківщини залежить безпосередньо від кожного з нас. Дякую усім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами робить рідну Казанку процвітаючою, перспективним селищем. Бажаю усім жителям здоров’я, достатку, радості, миру, любові, а селищу – добробуту й подальшого процвітання. Безумовно, мальовничий наш край, у якому живуть такі прекрасні люди. Спільними зусиллями ми робимо все, щоб життя в селищі ставало комфортнішим і сучасним. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли і надалі порозуміння в суспільстві, взаємну повагу, толерантність для подальшого розвитку нашого селища, забезпечили його благополуччя та добробут”

Після урочистої частини концертна програма “Моя родина – там де калина, моя родина – Казанківщина єдина”, підготовлена працівниками районного будинку культури та Казанківської селищної ради, була цікавою та насиченою на музичні вітання. Наших шановних казанківців привітали ансамбль “Водограй”, гурти “Веселка”, молодіжний гурт “Inside Cover Band”.

Казанківська Районна Державна Адміністрація